نشست مشترک مسئولان دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و گروه های معارف اسلامی با هدف برنامه ریزی و ساماندهی پویش ملی "در بهشت" با حضور ریاست محترم نهاد، مسئولان دفاتر استانی و مدیران گروه های معارف سراسر کشور به صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان؛در این نشست حجت الاسلام دکتر رستمی ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها با اشاره به فرصت های ناب ماه مبارک رمضان تاکید کرد، پویش "در بهشت" تلاش می کند با همکاری و همراهی همه دفاتر نهاد، گروه های معارف و فعالین فرهنگی در دانشگاه ها، نشاط و شادابی معنوی و تربیتی مضاعفی در ایام ماه مبارک ایجاد کند.

در ادامه حجت الاسلام قرائتی رئیس ستاد اقامه نماز با اشاره به اهمیت برگزاری جلسات قرآنی شرح، تفسیر و جزء خوانی در ماه مبارک رمضان از حاضرین در این نشست خواست با ترویج آموزه های قرآنی و ایجاد زمینه های انس و ممارست بیشتر دانشگاهیان با قرآن اقدام کنند.

همچنین حجت الاسلام تقوی معاون فرهنگی سیاسی نهاد با اشاره به پویش ملی "در بهشت" گفت: تجمیع ظرفیت ها و امکانات دفاتر نهاد و گروه های معارف اسلامی در سراسر کشور و ایجاد برنامه های متنوع با شور و نشاط معنوی و تربیتی را از مهم ترین اهداف این پویش ملی است.

وی به اشاره به لزوم راه اندازی دبیرخانه های استانی این پویش افزود: بناست این پویش با استفاده از زیرساخت مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان و سامانه های دفاتر نهاد در این مرکز برگزار شود.

در ادامه دکتر مرتضی فاضلی رئیس مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان و دبیر ستاد راهبری پویش ملی "در بهشت" با تاکید بر اهمیت برگزاری پویش های ملی در ایجاد شور و نشاط معنوی و ایجاد انگیزه در بین مخاطبان تصریح کرد: از محورهای این پویش می توان به مسابقه حفظ و مفاهیم آیات مباركه قرآن كريم، برگزاری دوره های آموزش مجازي، برگزاری مسابقات قرآنی ترجمه نمایشنامه ای "طنین وحی"، عهدنامه حضرت امیر علیه السلام خطاب به مالک اشتر " منشور حکومت علوی"، رزمایش مواسات و همدلی، مسابقه رمان، داستان و كتابخواني و  همچنین تولیدات رسانه ای اشاره کرد.است.

وی بخش های متنوع این پویش را برای اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه مثمرثمر دانست و اظهار امیدواری کرد این بخش ها می توانند نیازهای جامعه دانشگاهی را پاسخ دهند.

رئیس مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان با اشاره به ظرفیت ها و امکانات مادی و معنوی استان ها و دانشگاه های سراسر کشور بر ضرورت مشارکت رسانه های محلی و استانی در ترویج برنامه ها و محورهای اصلی این پویش تاکید کرد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر باکلیک بر روی لینک زیر و پیگیری آن در شبکه های اجتماعی از آخرین اطلاعات و جزئیات با خبر شوند

www.darbehesht.ecnahad.ir