این جشنواره که با محوریت ارتقا جایگاه مادری و بانوان و با تاکید بر مبانی و ارزش‌های دینی از سال گذشته آغاز شده و به‌عنوان یکی از موفق‌ترین دوره‌های مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان شناخته می‌شود تا 7 مرداد‌ماه 1400 مصادف با عید سعید غدیر خم تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان؛ با توجه به تاکیدات مکرر حضرت آقا بر مسئله خانواده و ضرورتی که نقش حیاتی مادر و خانواده در جامعه دارد، جشنواره ملی «سرانگشتان گره‌گشا» با محوریت آموزش و توانمندسازی بانوان برای کسب شایستگی های مادری همراه با ارائه گواهی معتبر آموزشی و جوایز نفیس شروع به کار کرد.

این جشنواره که با محوریت ارتقاء جایگاه مادری و بانوان در جامعه ایرانی اسلامی و تحکیم بنیان خانواده با تاکید بر مبانی و ارزش های دینی از سال گذشته آغاز شده و به عنوان یکی از موفق ترین دوره های مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان شناخته می شود تا عید سعید غدیر خم تمدید شد.

دوره مهارتی_آموزشی سرانگشتان گره‌گشا که می‌خواهد گامی در تقویت بنیه ی معرفتی  خانواده ها به ویژه مادران بردارد، شامل درس‌های اشتغال بانوان و مسئولیت‌های خانواده، چگونه مادری شایسته باشیم، بانوان آسمانی و نشانی بهشت_درس‌نامه فاطمی می باشد.

شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را با موضوع "آموزش و توانمندسازی بانوان برای کسب شایستگی های مادری" درقالب‌های

تولیدات رسانه ای: عکس، فیلم کوتاه، مستند، پادکست، پوستر نوشته، موسیقی و ...

ادبیات و هنر: شعر، رمان، داستان‌کوتاه، دل‌نوشته و ...

فضای مجازی: صفحات شبکه های مجازی، برنامه و نرم‌افزارهای کاربردی، تولید محتوای الکترونیک و ...

تا تاریخ 7 مرداد‌ماه ۱۴۰۰ به آدرس ecnahad.ir/ja-s-gerehgosha ارسال نمایند و جهت اطلاعات بیشتر هم می‌توانند با شماره ۰۹۰۲۲۶۵۷۷۱۹ تماس حاصل فرمایند.

دوره آموزشی سرانگشتان گره‌گشا را پس از ورود به سامانه، در پیشخوان سامانه مشاهده نمایید.